Warning: Declaration of CycloneSlider_ExportPage::render_page($post) should be compatible with CycloneSlider_WpAdminSubPage::render_page() in /home/bgcaveex/public_html/hiddenwonders/wp-content/plugins/cyclone-slider-2/src/CycloneSlider/ExportPage.php on line 5

Warning: Declaration of CycloneSlider_ImportPage::render_page($post) should be compatible with CycloneSlider_WpAdminSubPage::render_page() in /home/bgcaveex/public_html/hiddenwonders/wp-content/plugins/cyclone-slider-2/src/CycloneSlider/ImportPage.php on line 167

Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/bgcaveex/public_html/hiddenwonders/wp-includes/plugin.php on line 571
Победителите от детския конкурс за рисунка | Невидимото богатство на подземния свят
Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/bgcaveex/public_html/hiddenwonders/wp-includes/plugin.php on line 571

Конкурсът ни за рисунка на тема „Пещерите около нас“ предизвика голям интерес.
Получихме рисунки от цялата страна и много се радваме, че пещерите и техните тайнства привличат нашите млади приятели.

Получихме прекрасни рисунки и за нас беше много трудно да определим победителите във възрастовите категории.

Общо получихме 56 рисунки от деца на възраст между 4 и 15 години.

Може би не случайно основна тема на творбите бяха прилепите. Затова нашият екип реши всички деца да получат брошурка на тема „Пещерите около нас“, посветена на любимите пещерни обитатели прилепите.

Благодарим на всички участници.

И ето победителите в обявените възрастови групи.

От 4 до 6 годишни

1 място:
Симона Станиславова Спасова, 6 години, София

2 място:
Саша Борислав Ковачка, 5 години, Разград
Ганчо Ивелинов Ганчев, 4 години, Разград

3 място:
Сузан Исмаил, 6 години, Кърджали
Валя Свиленова Стоева, 5 години, Разград

от 7 до 9 годишни

1 място:
Маринела Деянова Иванова, 7 години, Разград

2 място:
Хасан Сюлейманов Камбуров, 9 години, Разград
Тея Теодор Даскалова, 8 години, Разград

3 място:
Габриела Ивайлова Атанасова, 8 години, София
Мартин Стойков Стойчев, 9 години, Разград
Преслав Илианов Митов, 9 години, София
Гюляй Сюлейман Камбурова, 7 години, Разград

Поощтрителна награда:
Росица Камбурова, 7 години Кърджали

от 10 до 12 годишни

1 място:
Йоана Панчева Русева, 12 години, Варна

2 място:
Илиан Попов, 11 години, Варна

3 място:
Ива Ивелинова Григорова, 11 години, Разград
Преслава Деянова Петрова, 10 години, Разград
Изабела Ганчева Ганчева, 11 години, Разград
Петър Симеонов Георгиев, 11 години, Варна

Поощтрителни награди:
Вера Юровская Константиновна, 11 години, Варна
Данаила Дианова Владимирова, 11 години, Разград
Деница Нанчева Денчева, 11 години, Разград


от 13 до 16 годишни

1 място:
Ива Иванова, 13 години, Варна

2 място:
Симона Димитрова Савова, 15 години, Разград